TOPSHOP

TOPSHOP – це дуже відомий британський бренд модного чоловічого, жіночого та дитячого одягу, взуття, купальників та різноманітних аксесуарів.
Історія бренду починається з 1964 року з магазину Peter Robinson, де вже на сьогодні відома марка орендувала напівпідвальне приміщення. Новий відділ з одягом займався пошиттям речей для молодих дівчат віком від 12 до 25 років. Власний магазин марки був відкритий вже в 1970 році. В цей самий час була розроблена колекція для чоловіків під назвою Topman. Топшоп завоював популярність з приходом в компанію талановитого менеджера Джейн Шеффердсон. ЇЇ ідеї полягали в розробці лімітованих колекцій одягу. Це і стало проривом у великий світ моди.У 2005 році колекції марки Топшоп брали участь в Тижні високої моди.
Цінова політика орієнтована на середній клас.Дизайнери ніколи не копіюють одяг із подіумів, а розробляють свій власний, слідкуючи за останніми модними тенденціями. Також запрошують відомих моделей, зірок для реклами одягу преміум класу. Зокрема, супермодель Кейт Мосс, Стелла Вайн, Енн-Софі Бек, Маркус Люпфер, Preen. Компанія регулярно підтримує покази молодих талантів, надаючи їм гранти і преміїї. В 1992 році відбулося злиття брендів Топшоп і Топмен. Після чого був відкритий самий більший магазин в Лондоні, який знаходиться на Oxford Street Circus. Він є своєрідною візитною карткою міста. Цікаві факти про магазин на Оксфорд стріт : 1.працює понад 600 робітників; 2. функціонують 250 примірочних кабінок; 3. щотижня продають 40 тисяч пар джинсів;4. для більшої зручності в магазині клієнтам була організована послуга Style Advisors, суть якої полягає у наданні безплатного професійного стиліста, який підбере вам речі і зробить ваш образ досконалим.
Колекції бренду представлені такими лініями як:
– Topshop. Носить масовий характер.
– Topshop Unique. Молоді дизайнери створюють речі спеціально для Топшоп .Вони є дорожчими і демонструються на тижнях моди в Лондоні.
– Topshop Maternity. Одяг для майбутніх мам.
-Topshop Petite&Tall. Одяг з нестандартними пропорціями тіла, для високих та мініатюрнитх дівчат.
-Topshop Vintage. Представлені ретро-моделями даної марки.
Чоловіча лінія – Topman і Topman Design.
Топшоп налічує близько 440 магазинів, 319 з яких знаходяться в Великобританії.
Насьогодні компанія входить до складу Arcadia Group, якою володіє британський міліардер Філіп Грін.