New Balance

New Balance (“Нью Баланс”) американський виробник спортивного одягу та інвентаря. Був заснований в 1906 в Брайтоні англійським емігрантом Вільямом Дж. Райлі. Його першим продуктом став гнучкий супінатор з трьома опорними точками ( зпроектований з курячої лапки ), що забезпечував кращу рівновагу і комфорт у взутті. У 1927 Райлі наймає на роботу Артура Хола , який вже в 1934 році стає його бізнес партнером.
В 1956 році Артур Хол продає свою частку бізнесу дочці Елеонорі і її чоловікові Полу Кіду. В 1961 році вони розробляють нову модель спортивного взуття “Trackster”, які були виготовлені з рифленою підошвою. Справи йшли то вгору, то різко вниз. В 1972 році фірму купує на спортивних змаганнях ( Бостонський марафон ) Джим Девіс. На той час компанія складалась з 6 чоловік, які виробляли 30 пар взуття вдень. Джим зобовязався зробити компанію успішною. І це був його час. В 70-х Бостон стає центром бігового буму. Продажі компанії росли, виробнича лінія розширювалась. Подружжя Девісів розглядали плани щодо глобальних ринків збуту.
На даний час компанією Нью Баланс управляє Роб Демартіні, який володіє Procter & Gamble і Gillette. Великим покупцем товарів Нью Баланс являється американська армія.
Все змінюється ,так змінювалось і розташування виробничих потужностей фірми. Згідно з Fortune 2006 року, 70% продукції виробляється в Китаї, 5% у Вєтнамі .Решта на американських та європейських заводах «Made in the USA» та «Made in UK», з 1982 року.
В 2015 році Нью Баланс анонсував своє входження на глобальний футбольний ринок.

Лоти, що містять цей бренд: