River Island

River Island – відомий британський бренд популярного одягу, взуття та різноманітних аксесуарів. Історія марки починається з 1948 року, коли Бернард Льюїс і його троє братів вирішують відкрити свою власну справу. Спочатку компанія мала назву Lewis Сепаратес із штаб-квартирою в Лондоні і займалася продажем стильного та ексклюзивного шерстяного одягу . Бутік теплих речей прийшов до смаку британським модникам. Це дало поштовх рухатись вперед і розширювати свій бізнес. До кінця 60-х років сімейне діло перетворилось на грандіозний проект – сітку магазинів по всій країні. Бренд перейменовували іще два рази і тільки в 1988 році було прийнято назву Рівер Айленд.З того часу в бутіках з’явився не тільки жіночий одяг , а й одяг для сильної половини людства, взуття.
Головна особливість бренду – велика кількість речей для вечірок. Це і красиві плаття оздоблені паєтками , стразами, шкіряні юбки, шифонові блузки, джинси різних фасонів, сарафани, піджаки, трикотажні речі. Колекції вирізняються своїм оригінальним стилем та доступними цінами і змінюються кожні два тижні. Цінова політика марки віднесла даний одяг до розряду масовості.
Уже понад 60 років Рівер Айленд користується популярністю серед покупців. На сьогодні бренд завоював прихильність у всьому світі. Про це свідчить розширення ринків збуту і відкриття понад 300 фірмових бутіків у Європі, Азії, на Близькому Сході.
В 2005 році компанія випустила одяг для вагітних , а в 2010 – лінію одягу для дітей під символічною назвою Boys & Girls .
З 2005 по 2010 рік Рівер Айленд бере активну участь у проведенні Тижня моди молодих дизайнерів на Graduate Fashion week.
В Україні марка прийшла на ринок тільки в 2010 році , офіційним представником компанії являється інтернет – магазин Ламода.