ASOS

ASOS – глобальний інтернет-магазин чоловічого і жіночого одягу,аксесуарів та косметики. Його історія розпочалася в 2000 році, коли Квентін Гріффітс і Нік Робертсон офіційно зареєстрували сайт “AS seen on screen”, що в перекладі з англійської значає – “Як показано на екрані”. Назва сайту відображає головну ідею його засновників – створення інтернет-магазину світового масштабу, в якому відвідувачі мали б можливість знайти і придбати брендові речі, які бачили на знаменитостях. Основна цільова аудиторія – це молоді люди віком від 20 років, які прагнуть виглядати, як їхні зіркові кумири і виділятися з маси завдяки унікальним дизайнерським речам. Згодом було змінено доменне ім’я на www.asos.com, а з 2002 року назва ASOS почала використовуватись в офіційних документах і на веб-сайті.
До 2004 року основна діяльність інтернет-магазину ASOS полягала у продажі брендового одягу. Однак в цьому році ASOS випускає власну лінію жіночого одягу під назвою Maiden (“Діва”), а в 2005 році асортимент доповнився колекцією косметики ASOS Beauty. В 2007 році з’являється колекція чоловічого одягу і аксесуарів бренду ASOS. Цього ж року створено власний журнал, який випускається щомісячно і доступний на сайті магазину. В 2008 році на сторінці веб-сайту створено розділ ASOS Outlet, що містить одяг попередніх колекцій, який продається зі знижкою, а в 2011 – розділ ASOS Marketplace, де можна виставити на продаж свої речі. Поступово з’явилися локалізовані сайти в Америці, Франції, Німеччині, Іспанії, Італії і Австрії.
На сайті ASOS.com розміщено більше 50 тис. виробів різних брендів, в тому числі і вироби власного бренду ASOS. Тут кожен може знайти речі як для повсякденного життя, так і для особливих випадків. ASOS також пропонує величезний вибір аксесуарів і косметичних продуктів відомих торгових марок.
Головний офіс ASOS розташований в Лондоні. Склад фірми знаходиться в Барнслі і за розміром дорівнює площі шести футбольних полів. Тут кожен товар ASOS перед доставкою перевіряють і упаковують. Розподільчий центр відправляє товари в понад 190 країн світу. Запорука успіху ASOS полягає в поєднанні якості і унікальності товарів з розумними і доступними цінами.