Speedo

Speedo – австрійський бренд одягу та спорядження для плавання. Засновником його являється Александр МакРей, вихідець із Шотландії, який емігрував до Австралії. В 1914 році в містечку Бонді Біч він заснував фабрику MacRae Hosiery manufacturers («Трикотажна фабрика МакРея»), яка випускала нижню білизну під брендом Fortitude. В 20-х роках в Австралії зростає інтерес до пляжної культури, плавання було визнано окремим видом спорту. У звязку з цим МакРей вирішив доповнити асортимент фірми купальниками. В 1928 році він представив костюм Racerback, виготовлений із шовку, який значно зменшував опір води і дозволяв розвинути більшу швидкість. Лозунгом компанії стає вислів «Speed on in your Speedos» («Прискорюйся в своїх Speedos»), а марка отримує назву Speedо. Цей період став переломним в історії компанії, яка свою подальшу діяльність зосередила на випуску купальників і вдосконаленні технологій їх виготовлення. В 1959 році Speedo починає експортувати продукцію в США і Європу.
В 1965 році бренд презентував купальник, виготовлений з нейлона, а в 70-х роках – із суміші нейлона і лайкри. Кожна нова модель купальників Speedo була більш функціональною і практичнішою за попередню. Технологічні дослідження і розробки проводилися з метою зменшення опору води та досягнення максимального комфорту. Продукція фірми завдяки інноваційним технологіям швидко набула популярності серед професійних плавців. В спорядженні бренду Speedo було виграно масу чемпіонатів та завойовано неймовірну кількість золотих медалей, що сприяло зростанню попиту на продукцію фірми.
Починаючи з 1992 року компанія Speedo випустила кращі свої моделі, серед яких костюми з еластичної тканини S-2000, далі костюми Aquablade, Fastskin, а також спорядження LZR Racer. Вони поєднують в собі інноваційні довершені технології та яскравий модний дизайн.
На сьогодні асортимент фірми Speedo включає чоловічі, жіночі і дитячі костюми для плавання для любителів і професіоналів, пляжні тапочки, шорти, плавки, маски, рушники, окуляри, шапочки, спорядження для аквафітнесу та багато іншого. Спеціалісти компанії продовжують розробляти нові технології, спрямовані на покращення якості матеріалів і вдосконалення продукції.