Superga

Superga – відомий італійський бренд взуття преміум-класу, заснований в 1911 році в Турині Вольтером Мартіном, який розпочав виробництво взуття з гумовою підошвою. В 1925 році він винайшов модель 2750 – взуття з підошвою із вулканізованої гуми, яка забезпечувала йому зносостійкість та практичність. Значні обсяги продажі моделі 2750 спостерігаються починаючи з 1970-х років. Ця модель ідеально підходить для прогулянок на пляжі, активного відпочинку і повсякденного носіння. З 1980-х Superga розпочала виробництво одягу і продовжила покращувати технічні характеристики взуття. В 2011 році американська компанія Steve Madden придбала права на виробництво і реалізацію продукції під брендом Superga в Північній Америці.
Взуття Superga виробляють лише з високоякісної шкіри, замші і тканини. Моделі даного бренду відомі не тільки високою якістю і практичністю, а й приємним зовнішнім виглядом. Кольорова гамма включає найрізноманітніші відтінки.
На сьогодні Superga пропонує лінії взуття для чоловіків, жінок і дітей, а також верхній одяг. Новинкою лінії жіночого взуття є мереживні кеди, люксові моделі зі шкіри екзотичних тварин (пітона, страуса, акули, крокодила) та туфлі-кеди на каблуку в спортивному стилі.