Buffalo

Buffalo – це європейський бренд чоловічого та жіночого взуття, годинників та сумок.
Історія створення розпочинається з 1979 року з німецького міста Гогенхайм. Засновником являється Міхаель Конраді. Фірма починала своє виробництво із ковбойських черевиків, які на той час були дуже популярні серед чоловіків. Цей факт дав можливість заробити свій перший мільйон і поступово розширити асортимент товарів.
На початку 80-х років Буффало робить ставку на спортивне взуття , яке стало хітом продаж на німецьких ярмарках. Пізніше було вироблено ще 20 моделей даного товару в різній кольоровій гамі. Жіночу аудиторію вразили туфлі на платформі, висотою 10 см. Після того, як в них виступив британський гурт Spice Girls , компанія стала всесвітньовідомою.
На сьогодні Буффало представляє свою продукцію в різних точках світу. Прихильниками марки являються такі знаменитості як Шер, Мадонна, Камерон Діаз.
Колекції взуття Buffalo ,Buffalo Girl , Вuffalo Classics, Вuffalo Tower, серія взуття Skater не залишить байдужою жодну жінку. .Це елегантне взуття в поєднанні з сучасними тенденціями та практичністю.