Timberland

Timberland – відомий американський бренд, що спеціалізується на виробництві чоловічого, жіночого і дитячого взуття, а також одягу і аксесуарів. Заснований в 1973 році Натаном Шварцом, який народився в єврейській сім’ї в Одесі і емігрував з батьками до США перед початком Першої світової війни. Він пішов по стопам предків і став шевцем.
Першою парою взуття, яка була випущена під брендом Timberland, стали водонепроникні шкіряні черевики жовтого кольору, які згодом потрапили до Британського музею дизайну в якості експонату. Іноваційність даного взуття полягала в тому, що підошву і верх не зшивали, а спаювали.
В 1988 році компанія Timberland випустила першу колекцію чоловічого одягу, а через два роки – жіночого. В 1997 році була запущена дитяча лінія одягу і взуття.
Під час виробництва взуття бренду Timberland використовується технологія Smart Comfort, яка створює амортизуючий ефект і зменшує навантаження на опорно-руховий апарат.
Вся продукція даного бренду є зручною, комфортною і з продуманим дизайном, що забезпечує йому популярність у всьому світі.