Rockport

Рокпорт- всесвітньовідомий американський бренд повсякденного жіночого та чоловічого взуття. Заснований батьком та сином Катц в місті Мальборо, штат Массачусець в 1971 році. Назва компанії пішла від невеликого містечка Рокпорт , в якому розпочала свою діяльність фірма з виробництва мокасін.
Головною задумкою бренду стало втілення в життя взуття , яке б своїми характеристиками нічим не поступалось за легкістю, практичністю та комфортом біговим кросівкам. Так були розроблені класичні туфлі Рокпорт з атлетичною підошвою, які стали називати “високотехнологічним взуттям”. З того часу компанія спеціалізується на якісному , комфортному взутті, яке так цінують покупці. В 1984 році бренд профінансував проведення такої собі пішої «прогулянки» в 11000 миль, щоб підкреслити важливість ще одного виду спорту , і доказати, що він являється аналогом бігу. Даний захід отримав широкого розголосу в ЗМІ. Це послужило хорошою рекламою для Rockport . Доречі, цей похід був знятий в документальному фільмі «Walk America!».
В цьому ж таки році Rockport була викуплена спортивним гігантом Реебок. Обидві компанії на даний час належать концерну Адідас. Ця угода була взаємовигідним капіталовкладенням для обох сторін. Рібок вперше мав можливість одержати досвід в зовсім протилежному напрямку діяльності, розширити наявний асортимент. Бренд Рокпорт отримав величезну фінансову підтримку, ще й стали доступними запатентовані технології Рібок, які почали використовуватись в взутті Рокпорт. Зокрема, технології ADIPRENE та HYDRO-SHIELD WATERPROOF від ADIDAS.
В колекціях марки представлене взуття на кожний день, так і взуття яке ідеально підходить для офіційних заходів. Всі моделі виробляються із натуральних матеріалів, тільки в деяких моделях можна побачити комбінацію шкіри та синтетики. Жіночі колекції представлені 5 лініями виробництва : повсякденне взуття Total Motion, спортивне взуття RocSports Lite, взуття на високих каблуках Seven to 7, взуття для прогулянок truWALKzero і Lightness. Чоловіче взуття представлене колекціями Total Motion, RocSports Lite, truWALKzero, Extra-Wides. Це і чоботи, класичні туфлі,оксфорди, лофери, снікерси, топсайдери, мокасіни.
На сьогодні компанія продає свої товари більш ніж в 60 країнах світу, річна виручка при цьому становить близько 40 млн. доларів. Офіційний сайт бренду http://www.rockport.com/.