Skechers

Skechers – відомий американський взуттєвий бренд, який орієнтується на молодих активних людей, заснований в 1992 році Робертом Грінбергом і його сином Майклом на основі компанії L.A.Gear. Швидкими темпами продукція бренду набула популярності серед молоді США і вийшла на міжнародний ринок. Перші експортні поставки компанія Skechers здійснила до Іспанії, Австралії, Сінгапура і Нової Зеландії. В 1995 році в Лос-Анджелесі відкрився перший монобрендовий магазин Skechers. На сьогодні компанія має понад 900 брендових магазинів у 120 країнах світу.
В 1998 році Skechers представила нову модель взуття Skechers Sport, яка і по тепер залишається найбільш вдалою у фінансовому плані. В кінці 2000-х фірма розробила модель Skechers Shape Ups – кросівки з напівкруглою підошвою, які створюють відчуття ходьби по мякій поверхні і допомагають покращити кровообіг та уникнути накопичення жиру. Skechers має декілька дочірніх незалежних брендів: Mark Nason, Michelle K, Ecko, 310 Motoring і Zoo York.
У своїй маркетинговій політиці компанія зробила ставку на дизайн і колір нових моделей взуття, уникаючи складних технологій виробництва. Завдяки даній стратегії і широкомасштабній рекламній кампанії за участі світових знаменитостей Skechers став популярним взуттєвим брендом як у США, так і у всьому світі, і являється одним із лідерів серед виробників спортивного взуття.